Çerkezköy Nakliyat

çerkezköy nakliyat çerkezköy taşımacılık
Tekirdağ iline bağlı olan bir ilçemizdir.
Nüfusu TÜİK verilerine göre 177 bindir.
İlçenin kapaklı beldesinde bulunan Organize Sanayi Bölgesi nde yaklaşık 60.000 kişi istihdam edilmektedir.Çerkezköy'ü bu denli hızlı yükselişini 2 şeye borçludur.
1-)Çerkezköy istanbul u Trakya ile bağlayan bir konumda oması ve bunun sonunucunda ulaşımın çok rahat gerçekleşmesi.
2-)Bakanlar kurulunun 1971 sayılı OSB kanunu çerçevesinde "Kalkınmada Öncelikli Yerler" 1973 yılında ise Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi kurulmuştur. Bu 2 durum Çerkezköy'ü bu gün bir sanayi şehrine döndürmüştür.Çerkezköy Taşımacılık ve Nakliyat firması olarak Çerkezköy sanayisine en uygun fiyatlandırmayı yaparak hem firma ve fabrikaların kalkınmalarına destek veriyoruz hemde nakliyat ve taşımacılık işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Çerkezköy Nakliyat olarak Organize Sanayi Bölgesi nin ihracat işlemlerini ve tüm çerkezköy halkının taşımacılık ve nakliyat hizmetini en iyi şekilde sunmaya hazırız.

Çerkezköy Nakliyat ve Taşımacılık Firması


Çerkezköy ilçesi 60.000 kişiyi istihdam etmesiyle adeta açık hava fabrikasını andırıyor.Çerkezköy Nakliyat ve Taşımacılık Firması olarak bu sanayi cenneti şehrimizin nakliyat ve taşımacılık sektörüne dair her türlü konuda size her vakit yardım etmeye hazırız.


Çerkezköy Nakliyat Fiyatları


Çerkezköy Nakliyat Fiyatları  Çerkezköy'de genellikle büyük fabrikalar ve firmalar bulunduğundan evden eve nakliyat nadiren yapılır.Bu yüzden Çerkezköy Nakliyat fiyatı politikamızı büyük ölçüde firma ve fabrika nakliyelerine çevirmiş durumdayız.Fabrika ve Firmaların daha çok talep ettiği kapalı kasa ve şehir içi nakliyat'ta kullanılmak üzere ufak nakliye araçlarımızı ve Şehirler arası nakliyatlarda kullanılmak üzere büyük kırkayak dediğimiz araçlarımızı sürekli hazır bekletmekteyiz.Nakliyat araçlarının hacimlerinin değişkenliği ve taşıma mesafelerin değişikliğinin nakliyat fiyatına olan etkisini Şehir içi ve Şehirler Ada belirtmiştik.
Sanayinin can damarı olan çerkezköy'ün gelişiminde bizim de katkımız olması için çerkezköy'den bizi tercih eden fabrikalara  %20 indirim uygulayacağız.

Çerkezköy Nakliyat Etiketleri


Çerkezköy Nakliye
Çerkezköy Nakliyat
Çerkezköy Nakliyeciler
Çerkezköyde Boş Kamyon
Çerkezköy Nakliyat Fiyatları
Çerkezköy Nakliyat Firmaları 
 
 
  • Ana Sayfa
  • Hakkımızda
  • İletişim
  • UA-46804576-1
İkitelli Taşımacılık - Copyrgiht 2013 - Tüm hakları Saklıdır.