Dudullu Nakliyat

dudullu nakliyat dudullu taşımacılık
Dudullu ümraniye ilçemizin bir semtidir.İki mahalleye ayrılmıştır Aşağı Dudullu ve Yukarı Dudullu.
Aşağı Dudullu'da Ayedaş Dudullu İşletme Şefliği; Yukarı Dudullu'daysa Osmangazi Korusu, Göztepe Dinlenme Tesisleri, Modoko ve Keyap sanayi siteleri bulunmaktadır. Mahallenin amatör ligde oynayan futbol takımı vardır (Dudulluspor). Her iki mahalleye yakın önemli merkezler Çekmeköy, Ataşehir, Kayışdağı, Çakmak, Ihlamurkuyu ve Sarıgazi'dir. Her iki mahalle Üsküdar-Ümraniye-Dudullu-Alemdağ ve Bostancı-İçerenköy-Kayışdağı-Dudullu yollarının kesiştiği yerdedir. Şile otobanı Aşağı Dudullu sınırlarından geçer. Tem Otoyolu Yukarı Dudullu'ya yakın bir yerden geçmektedir.

Dudullu Nakliyat ve Taşımacılık Firması


Anadolu yakasının ulaşım hatlarının büyük bir bölümünün ortak noktası olan dudullu içerisindeki endüstri bölgesi ile anadolu yakasının can damarlarından biridir.Ulaşım hatlarının tam üstünde olması sebebiyle taşımacılık ve nakliyat firmalarının uğrak yeri olmuştur.Zira nakliyeciler nakliyat mesafesi maliyetini bu yönde düşürerek taşımacılık ve nakliyat işlemini çok daha ucuza mal edebilirler.Buda Taşımacılık ve Nakliyat firmalarının dudullu'da daha rekabet göstermesi anlamına geliyor.
Dudullu Nakliyat Firması olarak Dudullu semtimizde bulunan bu muazzam sanayi bölgesinin ihracat ve ithalat ihtiyacını karşılamaya hazırız.


Dudullu Nakliyat Fiyatları


Nakliyat fiyatının belirlenmesinde en önemli etken taşımacılık ve nakliyatın türü evden eve nakliyat mı? yoksa fabrika nakliyesi gibi kurumsal nakliyat mı? Zira ikisininde ihtiyaçları çok farklı olduğundan farklı bir taşımacılık ve nakliyat fiyatlandırması söz konusu olacaktır.
Dudullu Nakliyat fiyatları olarak hızla gelişmekte olan bu güzel kentimizin her türlü nakliye ve taşımacılık hizmetlerine en ucuz nakliye fiyatıyla hizmet etmekteyiz.


Dudullu Nakliyat Etiketleri


Dudullu Nakliye
Dudullu Nakliyat
Dudullu Nakliyeciler
Dudulluda Boş Kamyon
Dudullu Nakliyat Fiyatları
Dudullu Nakliyat Firmaları
 
 
  • Ana Sayfa
  • Hakkımızda
  • İletişim
  • UA-46804576-1
İkitelli Taşımacılık - Copyrgiht 2013 - Tüm hakları Saklıdır.